Alphacool Eiszapfen angled adaptor 45° rotatable G1/4 outer thread to G1/4 inner thread - chrome
Ъглов адаптер Alphacool Eiszapfen, 45°, G1/4 външна към G1/4 вътрешна резба, Хром
Запитване за Alphacool Eiszapfen angled adaptor 45° rotatable G1/4 outer thread to G1/4 inner thread - chrome
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Ъглов адаптер |
| Ъгъл | 45 ̊ |
| Цвят | Хром |
Свързани продукти
Серията конектори Eiszapfen на Alphacool е изпълнението от висок клас на тези изпитани и истински конектори!
Всяко изискване, което бихте могли да имате за конектор, е изпълнено с тази серия: висок поток, форма, обработка и цвят. Отказът от компромис в разработката и производството превърна серията Eiszapfen в това, което е. Компонентите се предлагат в брилянтен хром или наситено, матово черно, което ще се впише отлично във всяка система.
Специална процедура свързва външното покритие здраво с повърхността, подобрявайки дълготрайността на интензивния цвят и предотвратявайки начупване или отлепване на покритието. Всеки конектор вече има логото на Alphacool, което заедно с отличителната им форма ги прави безпогрешни!
Всеки, който търси цветни опции, ги има: О-пръстените в пратката се предлагат в три цвята. С наличната опция за UV светлина те дори ще светят в съответния цвят.
Модел: Адаптер за ъгъл 45°
Този адаптер има въртяща се ¼” външна винтова резба от едната страна и ¼” вътрешна резба от другата страна. Този съединител под ъгъл от 45° е полезен най-вече в случаите, когато резбите ¼” са твърде близо един до друг и по-големите връзки на маркуча не пасват един до друг.
Материал: месинг
Дължина на резбата: 5 мм
съвместимост: меки маркучи (PVC, силикон, неопрен)
Въртящ се: Да - 360°
2-ра страна: G1/4" вътрешна резба
1-ва страна: G1/4" външна резба
Форма: под ъгъл 45°
Размери: 35 x 18.5 x 18.5 мм