ASUS ProArt Display PA27UCGE
Монитор ASUS ProArt PA27UCGE - 27" IPS 600nits 4K (3840x2160), 160Hz, 98% DCI-P3, USB-C, LuxPixel AGLR
Арт. номер: ASUS-MON-PA27UCGE
последна бройка
Виж наличност
Склад Шереметя
безплатна доставка
Технически характеристики
Гаранция 36 месеца
Размер на екрана 27 inch
Резолюция 3840 х 2160
Матрица IPS
Честота на опресняване 160 Hz
Време за реакция GtG 1 ms
Цвят Черен
Портове 3.5мм Аудио жак, HDMI, Display Port, USB-A, USB-C